ÜRÜN FİYATLARI 
 ÜRÜN KATALOĞU
Teknik Bilgiler 
Faydalı Linkler 
 SİTE İÇİ ÜRÜN ARAMA
Aradığınız Ürün Adını Giriniz
 DUYURULAR
15.05.2024
  ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI ROTHENBERGER KAMPANYALI SATIŞLARI BAŞLADI

15.05.2024
  .......SİRKÜLASYON....... .....POMPALARINDA ......... .......K A M P A N Y A .. TOPTAN FİYATINA PERAKENDE

15.05.2016
  

15.05.2024
  RIDGID micro CD-100 GAZ KAÇAK DEDEKTÖRÜDE KAMPANYA

15.05.2024
  TİMKO SOKAK ŞUBEMİZ HİZMETE GİRMİŞTİR.ANADOLU BULVARI ATB KARŞISI T BLOK NO:T4-T5-T6 TEL:0312.397 95 95

15.05.2024
  ROTHENBERGER R 600 KANAL AÇMA MAKİNASI KAMPANYALI SATIŞLAR BAŞLADI

 Ziyaretçi Sayımız


Label
 
Yeni Ürün Kataloğumuz
HAKKIMIZDA

ŞİRKET TANITIMI

Kar-el limited şirketi 1983 yılında Elektrik mühendisi Zafer ÜRGÜPLÜ tarafından kurulmuştur. 1987 yılından bu yana Ankara Rüzgârlı Hamit Kaplan sokaktaki mağazada sıhhi tesisat, pompa, hidrofor, teknik malzeme satışı yapmaktadır.

Firmamız 9000 çeşit ürünü hem internetten, hem de mağazadan satış ile müşterilerin hizmetine sunmaktadır. KAR-EL İNŞAAT LTD Şirketi Endüstri Malzemeleri ve otomatik kontrol sistemleri, fabrika malzemeleri, teknik malzeme, endüstriyel malzeme, fittings, vanalar, pompalar, sıhhi tesisat malzemeleri, yangın söndürme sistemleri, buhar sistemleri, akış kontrol sistemleri, doğalgaz valfleri ve bağlantı elemanları, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri malzemeleri, altyapı sistemleri, paslanmaz malzemeler, borular, hırdavat, kaynak malzemeleri, E.C.A, Ege Yıldız, Duyar, Borusan, Haymak, Domak, Pakkens, Paktermo, Wilo, ETNA, ve daha birçok kaliteli ürünün bayiliğini elinde bulunduran firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerine internet yoluyla bilgi vererek, aranılan malzemelerin kolayca temin edilmesini sağlayarak inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Kurucuları ve firma personeli uzun yıllardır içinde bulundukları Ankara Rüzgârlı piyasasından yetişmiş konusunun uzmanı deneyimli kişilerdir.

Şirketimiz deneyimlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için Ankara Ostim’de ilk şubesini açmıştır. Merkezimizde satışa sunulan bütün ürün çeşitleri Ostim TİMKO şubemizde de bulunmaktadır.

Amacımız; müşterilerimize beklentilerin üstünde daha kaliteli, ilkeli ve hızlı hizmet vermektir.

Vizyonumuz; müşterileriyle uzun vadeli ve güvene dayalı bir iş ilişkisi içinde olmayı önemsemektedir.

Firma kurucumuz Elektrik mühendisi Zafer ÜRGÜPLÜ ikinci baskısı 2008 yılında piyasaya sunulan Elektrobank kitabının yazarıdır. Elektrik mühendisleri, elektrik teknikerleri ve elektrik mesleğine gönül vermiş insanların faydalandıkları bu esere www.elektrobank.com.tr, adresinden ulaşılabilmektedir.

Firma kurucumuz Elk. Müh Zafer ÜRGÜPLÜ ve Mak. Müh Eyüp Yasin SATIOĞLU ile birlikte tesisat mühendis ve teknik elemenlarına yardımcı olacağına inandığımız ELEKTROMEKANİK kitabının Üçüncü baskısını 2019 yılında satışa sunmuştur. Bu esere www.elektromekanik.com adresinden ulaşılabilmektedir.
Kar-el.com.tr