15 / 11 / 2018

ALARKO LOGO

ALARKO HERMETİK ve YOĞUŞMALI KOMBİLER 

KOMBİ RESMİ

ÖZELLİKLER

FİYATI

ALARKO TRENDY-D HERMETİK DEKORATİF KOMBİ

ALARKO TRENDY-D HERMETİK DEKORATİF KOMBİ
Bitermik Isı Eşanjörü: 6 geçişli özel tasarımı ile hem kalorifer, hem kullanım suyu ısıtması sunan ultra sessiz ısı eşanjörü, gazın homojen dağılımı ile verimli ve temiz yanma sağlar. 10,3 - 23,9 kW arasında ayarlanabilen ısıtma gücü. Genişliği sadece 40 cm, yüksekliği 70 cm, derinliği 34 cm. Hafifliği ve minimum boyutları ile kolay montaj. Hesaplı fiyatı, ısıtma ve kullanım suyu devresinde %43 - 100 aralığında sürekli alev modülasyonu ve %92 ısıl verimle sağlanan tutumlu enerji tüketimiyle hem alırken, hem kullanırken tasarruf ettirir.Arka arkaya 3 elektronik ateşleme denemesi Alev olmadığında gazı kesen iyonizasyon alev kontrolü 3 bar emniyet ventili ile yüksek basınca karşı koruma Çok düşük kullanım suyu basıncında (0,1 bar) çalışabilme Limit termostat ile yüksek sıcaklığa karşı koruma Isıl yığılmaları engellemek için pompayı brülör devreden çıktıktan sonra 1 dakika fazla çalıştırma özelliği Pompa sıkışmasını önlemek ve enerji verimliliği için pompayı 24 saatte bir 30 saniye otomatik çalıştırma özelliği Sık devreye girip çıkmayı engelleyen 3 dakika dur-kalk geciktirme özelliği Otomatik bypass ile susuz çalışmaya karşı koruma Tesisat su sıcaklığı 6°C’ye düştüğünde otomatik olarak devreye giren, donmaya karşı koruma sistemi.

 

 

 

 

 

 

 
KAMPANYA

FİYATINI

SORUNUZ

ALARKO HARMONY-D HERMETİK DEKORATİF KOMBİ

ALARKO HARMONY-D HERMETİK DEKORATİF KOMBİ
Üstün Ergonomik Yapı
Tüm iç boru tesisatı ve bileşenler servis yetkilisinin kolaylıkla ulaşıp üzerinde çalışabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Yüksek Teknolojiyle Gelen Güvenlik
Son teknoloji ürünü ana elektronik entegre devre bütün güvenliğe dair ve fonksiyonel işlemleri kontrol eder.Gaz kesildiğinde, alev söndüğünde alev sönme emniyeti gaz valfinden cihazı kapatır. Yakıcının ateşlenmesi elektronik ateşleme sistemi ile sağlanır.
Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli
Cihazın ön kısmında bulunan kontrol paneli, kombinin çalışma konumunu ve hataları mavi bir LCD ekran yardımıyla kullanıcıya bildirir.
Donmaya Karşı Özel Koruma
Sistem suyu sıcaklığı 6°C’ye düştüğünde yanma başlar ve 15°C sıcaklığa ulaşıldığında durur. Bu kontrol fonksiyonu cihazın donmasını engeller. Buna ek olarak, kullanım suyu devresinde su sıcaklığı 5°C’nin altına düştüğünde donmayı engellemek için yanma başlar ve sıcaklık 8°C’ye gelene kadar çalışmaya devam eder. Bu kontrol fonksiyonları kazanın donmasını engeller.

 

 

 

 

 

 

 KAMPANYA

FİYATINI

SORUNUZ

ALARKO SERANDENS PREMİKS TAM YOĞUŞMALI KOMBİ

ALARKO SERANDENS PREMİKS TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
 
Üstün Yoğuşma Teknolojisi
Klasik kombilerde baca gazı sıcaklıkları çok yüksektir. Premiks yoğuşma teknolojisinde ise 55°C altında üretilen kazan suyu sayesinde baca gazının içinde yüksek sıcaklıkta bulunan su buharı yoğuşturularak baca gazı sıcaklığı düşürülür. Kazanılan gizli ısı suya aktarılarak %108’e kadar ulaşan verim artışı sağlanır. Asidik yoğuşma suyuna dayanıklı paslanmaz çelik veya alüminyum alaşımlı ana eşanjör kullanılmalıdır.
 Premiks Yanma Teknolojisi ile Tam Yoğuşma
Premiks sistem yani yakıt ve havanın ideal oranda önceden karıştırılarak yanmanın gerçekleştirilmesi ile tam yoğuşma sağlanarak verim en yüksek değere ulaştırılır.
Premiks tam yoğuşmalı kombilerdeki düşük alev boyu, zararlı baca gazı misyonlarını en aza indirir. Kombinin ses seviyesini minimuma düşürür.
Reküperatorlü (ikincil ısı eşanjörlü) kombilerde ise tam yoğuşma olmaz. Yakıt hava ön karışımı sağlanamadığı için ideal bir yanma gerçekleşemez. Verim %5-7 daha düşük olur. Modülasyonlu fan kullanılmadığı için verim, düşük ısıtma kapasitelerinde yanmadaki hava oranının fazla olması nedeniyle daha da düşer. Tam yoğuşmalı premiks kombilere göre alev boyu daha yüksek, dolasıyla zararlı baca gazı emisyonları daha fazla, ses seviyesi de daha yüksektir.


SDR 20
KAMPANYA

FİYATINI

SORUNUZ

 

SDR 27
KAMPANYA

FİYATINI

SORUNUZ

 

SDR 36
KAMPANYA

FİYATINI

SORUNUZ
 

 

  AÇIKLAMA : alarko kombi fiyatları, alarko kombi servis, alarko çift yoğuşmalı kombi, alarko kombi trendy, alarko kombi yorumları, alarko kombi serena, alarko seradens super plus tam yoğuşmalı kombi, alarko kombi fiyatları 2018, alarko seradens super plus çift yoğuşmalı kombi, alarko kombi yoğuşmalı, alarko kombi yorumları, alarko seradens super plus tam yoğuşmalı kombi, alarko kombi kampanya, alarko kombi eski modelleri, alarko çift yoğuşmalı kombi nedir, alarko kombi harmony

 

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEGİLDİR. 11-O
İSKONTO ve ÖDEME ŞARTLARINI SORUNUZ.


Kar-el.com.tr