25 / 08 / 2018

AQUA LOGO

ELEKTRONİK KİREÇ ÇÖZÜCÜ

AQUA KİREÇ ÇÖZÜCÜLER

AQUA’DAN ÖNCE

AQUA’DAN SONRA


AQUA

ÖZELLİKLERİ

FİYAT

AQUA 2000

50 lt/dak Villalar, restorantlar, benzin istasyonları için. AQUA Elektronik Kireç Çözücü cihazı eski kireç tabakalarını ve tortularını da söker; AQUA yeni kireçlenmeyi önler.

SORUNUZ

AQUA 3000

200 lt/dak 50 Dairelik apartmanlar ve kooperatifler için. AQUA Elektronik Kireç Çözücü cihazı eski kireç tabakalarını ve tortularını da söker; AQUA yeni kireçlenmeyi önler.

SORUNUZ

AQUA 5000

800 lt/dak Saatte 50m3 Su ihtiyacı olan büyük  AQUA Elektronik Kireç Çözücü cihazı eski kireç tabakalarını ve tortularını da söker; AQUA yeni kireçlenmeyi önler.

SORUNUZ


AQUA ELEKTRONİK KİREÇ ÇÖZÜCÜ


 
Kireç her yerde problemlere sebep olur,
Suda ki kireç tesisatlarımızda, bulaşık ve çamaşır makinelerimizin rezistanslarında, boyler ve kazanlarımızda zamanla kireç tabakası oluşturur. Kireç yüzünden tesisatlarımızda ki su basıncı düşer, boylerin verimi azalır. Isınma zamanları arttığından enerji harcamalarımızda artacaktır.

AQUA kireçlenmeyi önler;
AQUA evinizin veya dairenizin giriş suyu tesisatına bağlandığı yerde elektrostatik bir alan oluşturur. Sudaki kireç bu alandan geçerken tabaka oluşturma özelliğini kaybeder. Bunun haricinde kireç suda ki metal iyonların yanında toplanır. Kireç suyun içinde kalmaya devam eder fakat çeşitli yerlerde tutunma ve tabaka oluşturma özelliğini tamamen kaybeder. Suyun tadında hiçbir değişiklik yaratmaz. Ayrıca bu sayede deterjan harcamalarımızda tasarruf etmiş oluruz.

AQUA eski kireç tabakalarını ve tortularını da söker;
Eski kireç tabaka ve tortu sökme işlemi tesisatın kireçlenme miktarına göre değişir. Bu işlem 3-6 ay sürebilir. Çok şiddetli bir kireçlenme meydana gelmişse başlarda suyun bulanıklaşmasına sebep olabilir ve çözülen kireç tortuları musluk eleklerinin tıkanmasına sebep olabilir. Fakat bu aynı zamanda kireç çözücünüzün ne kadar güçlü olduğunun kanıtı olacaktır.
2000 (50lt/dak) Villalar, restaurantlar, benzin istasyonlar için...
3000 (200lt/dak) 50 Dairelik apartmanlar ve kooperatifler için...
5000 (800lt/dak) Saatte 50m3 su ihtiyacı olan büyük binalar, fabrikalar 150 dairelik bloklar ve oteller için...

AÇIKLAMA : Aqua 3000 - 5000 cihazlar, elektrostatik ve elektromanyetik birleşimlerde çalışır.    

 akua manyetik kireç önleyici fiyatları, manyetik kireç önleyici yorum, manyetik kireç önleyici işe yarıyor mu, manyetik kireç önleyici koçtaş, manyetik kireç önleyici cihaz fiyatları, manyetik kireç önleyici nedir, manyetik kireç önleyici nasıl yapılır, manyetik kireç önleyici arçelik

 

 


FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEGİLDİR.37-B
İSKONTO ve ÖDEME ŞARTLARINI SORUNUZ.

  

Kar-el.com.tr