BCG
TEKNOLOJİK ÜRÜNLER
ONARIM, KOROZYON KORUMA, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

 

25 / 06 / 2018

BCG

ONARIM ÜRÜNLERİ

KULLANIM YERLERİ ve ÖZELLİKLERİ

Ürün

Siparişi

Ürün

Litre fiyatı

LT / €

 BCG SPEZİAL

BCG Spezial; Kalorifer sistemleri, kazanlar, boru tesisatları, radyatörler ve yer taban kalorifer sistemlerindeki günlük 400 Litreye kadar su kayıplarını onarır. BCG Spezial piyasada satılan her türlü (sentetik ve metal) malzemeyi onarır. 

Karıştırma oranı: 1: 65’den 1:50’ye kadar
· 1 Litrelik Bidonlarda ve 10 Litrelik Bidonlarda

1 litre

2,5 litre

5 litre

10 litre

66 €

BCG POOL
 

BCG POOL;Yüzme havuzları,süs havuzları ve soğutma havuzları ile seramik,granit ve benzeri malzemelerle kaplı betonarme teras ve zeminlerde meydana gelen çatlak,delik veya diğer sızdırma noktalarında kristalleşerek su sızıntılarını engeller.

Karıştırma oranı:Havuzlarda 1:900LT-Teras ve zeminlerde 1:6 LT 2,5 ve 10 Litrelik Bidonlarda

 

-

2,5 litre

5 litre

10 litre

45 €

 

 

BCG TD


BCG TD; Kalorifer sistemleri, Sistemler, boru şebekeleri vb.deki ekstrem su kayıplarını onarır. Bu izolatör ile günlük 1000 Litre üzerindeki su kaçağına sebebiyet olan sızdırma yerleri onarılır. BCG TD piyasada satılan her türlü (sentetik ve metal) malzemeyi onarır.   
 Karıştırma oranı: 1: 65’den 1:50’ye kadar
2,5 Litrelik Bidonlarda ve 10 Litrelik Bidonlarda

-

2,5 litre

5 litre

10 litre

79 €

 

 

BCG 84S


BCG 84S; İçme suyu ve kullanma suyu tesisatlarında günlük 25 Litreye kadar su sızıntılarını onarır. Bu sıvı ile bakır, galvanize çelik ve plastik boru tesisatlarındaki delikler, çatlaklar ve sızdırma yapan lehim yerleri onarılır. BCG 84’ün ihtiva ettiği maddeler gıda maddeleri alanında kullanılabilir.  
Karıştırma oranı: safi yada 2:3 
5 Litrelik Bidonlarda ve 10 Litrelik Bidonlarda

-

-

5 litre

10 litre

56 €

 

 

BCG K32 Korozyon Önleyici
BCG K; çelik ve bakır malzemeleri – özellikle de plastik – yer taban – kalorifer sistemlerini – (Oksijen Difüzyonu) koruyucu bir film tabaka oluşturmak suretiyle korozyona karşı korur. BCG K formülünde bulunan yayılma kompenentleri boru cidarlarında tortu oluşmasını önler ve mükemmel bir koruyucu film tabaka oluşmasını sağlar.   
Karıştırma oranı: 1: 100
2,5 Litrelik Bidonlarda 

-

2,5 litre

-

-

69 €

 AÇIKLAMA : BCG kaçak giderici kimyasal, BCG tesisat kaçak kimyasalı,  BCG tesisat kaçak tamir kimyasali, BCG tesisat kaçak tamir kimyasali ve kaçak giderici, CG tesisat kaçak giderici

Kar-el.com.tr